درباره ما

درباره ما:


شرکت پارس ایده آل اندیش یکی از شرکت های  فعال در صنعت داروسازی انسانی و دامپزشکی در ایران است که با هدف ارائه محصولات و راه حل های جدید در زمینه ثبت، تولید و واردات دارو ،واکسن، مواد اولیه مصرفی انسانی، دام ،طیور ، آبزیان و حیوانات خانگی در سال1384 توسط تعدادی از متخصصان در این صنعت فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت توانسته با ارائه داروهای موثر و با کیفیت اروپایی و آسیایی به بازار مصرف، در راستای بهبود سلامت جامعه گامی موثر بردارد.

همچنین این شرکت از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه  تهیه و تامین مواد اولیه صنایع غذایی کشور آغاز نموده و با استفاده از کادر مجرب توانسته است خدمات موثری را در این صنعت داشته باشد.

واحد مدیریت:

این واحد وظیفه مدیریت ، توسعه و برنامه ریزی امور را بر عهده دارد که با ارائه راه حل های نوین موجب پیشرفت یکپارچه سازمان می شود.

واحد بازرگانی:

این واحد وظیفه دارد تا  با توجه به پتانسيل‌هاي موجود  و با شناخت و آگاهي از شرايط داخلی و خارجی، بازار مطمئن و سودمندي براي شركت ايجاد نموده و مسير رشد و توسعه را فراهم نمايد.

واحد علمی:

با بهره گیری از تجارب دامپزشکان ، داروسازان و متخصصان خبره در این صنعت به نوآوری و بهره وری بیشتر در کشف و درک فرصت ها و نیازهای بازار کمک می نمایند. متخصصان ما در این گروه با استفاده از دانش نوین و تکنولوژیکی به معرفی محصولات جدید و واردات آن ،که به سلامت بیشتر جامعه منجر میشود می پردازند.

واحد فروش:

این واحد با شناسایی بازارهای بالقوه و جمع آوری اطلاعات مربوطه و برنامه ریزی و انجام کلیه فعالیت های ترویج و توسعه فروش به جذب مشتریان جدید و نگهداری و توسعه مشتریان سودآور کمک میکند.این واحد از لحظه اخذ سفارش تا زمان تحویل محصول به مشتری ، تمامی مراحل پروژه را پیگیری می نماید.